Siedziba firmy Casco Sp. z o.o. znajduje się w Gdyni, w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym.

Casco Sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
Nr telefonu: 48 58 732 85 85
Nr faksu: 48 58 732 84 84

adres strony: www.casco.pl
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KRS: 0000461905
REGON: 221877812
NIP: 586 22 82 602
Kapitał zakładowy wynosi 447 145,00 zł, wpłacony w całości

Szczegółowy wykaz adresów e-mail:
Dział handlowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział marketingu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział pomocy merytorycznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział pomocy technicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dział szkoleń i wdrożeń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Transfer technologii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


linia oddzielająca

Wyślij zapytanie (kontakt)

Imię i nazwisko 
E-mail 
Firma 
Temat 
Wiadomość 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z poniższą klauzurą tak 
Przepisz kod xst  
  Wyślij kopię do nadawcy
    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przesyłanych przez CASCO Sp. z o.o. w celach marketingowych i na umieszczenie moich danych osobowych w bazie CASCO Sp z o.o. oraz na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż poinformowano mnie o prawie dostępu do moich danych oraz o prawie ich poprawiania czy usunięcia. Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw. Informacje przesłane za pomocą formularza internetowego będą wykorzystywane wyłącznie przez CASCO Sp. z o.o. i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Copyright © 2019 Casco Sp. z o.o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone   |   Jesteśmy partnerem   Casco - partner PPNT  |    Jesteśmy uczestnikiem programu Firma z zasadami
w3c-html-css   |    Regulamin   |    Przejdź na górę
Prosimy o aktualizację przeglądarki - treść nieobsługiwana