Produkcja systemów na zamówienie - zapytanie ofertowe

Wszelkie oferty na produkcję systemów na zamówienie są przygotowywane na podstawie indywidualnej rozmowy z klientem. Rozmowa ma na celu zebranie informacji, rozpoznanie potrzeb oraz wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania. Dopiero na tej podstawie jest przygotowywana indywidualna oferta.
Zachęcamy zatem do spotkania z naszymi ekspertami w celu przygotowania oferty. Spotkanie może odbyć się w siedzibie firmy Casco lub w siedzibie Klienta. Spotkanie i przygotowania oferty dedykowanej jest bezpłatne.


linia oddzielająca

Produkcja systemów na zamówienie - Zapytanie ofertowe

Jesteśmy wstępnie zainteresowani spotkaniem w temacie związanym z:  produkcją programów na zamówienie
 przeprowadzeniem szkolenia wraz z warsztatami
 wynajmem doświadczonych programistów
 audytem oprogramowania
 audytem aplikacji
 optymalizacją aplikacji ASP.NET
Nazwa firmy 
Ulica, nr domu/nr lokalu 
Kod pocztowy, miejscowość 
Województwo 
Branża 
Imię i nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Data spotkania 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z poniższą klauzurą 
 tak
Przepisz kod olw  
  Wyślij kopię do nadawcy
    

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, przesyłanych przez CASCO Sp. z o.o. w celach marketingowych i na umieszczenie moich danych osobowych w bazie CASCO Sp z o.o. oraz na przetwarzanie przesłanych danych zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz. 883 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż poinformowano mnie o prawie dostępu do moich danych oraz o prawie ich poprawiania czy usunięcia. Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw. Informacje przesłane za pomocą formularza internetowego będą wykorzystywane wyłącznie przez CASCO Sp. z o.o. i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Copyright © 2019 Casco Sp. z o.o. Wszystkie Prawa Zastrzeżone   |   Jesteśmy partnerem   Casco - partner PPNT  |    Jesteśmy uczestnikiem programu Firma z zasadami
w3c-html-css   |    Regulamin   |    Przejdź na górę
Prosimy o aktualizację przeglądarki - treść nieobsługiwana